Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

PREKĖ

PREKĖ

Skersmuo, mm

Skersmuo, mm

Pasvirimo kampas, °

Pasvirimo kampas, °

Ilgis, m

Ilgis, m

Vidaus kanalizacija

Statydami individualius namus naujakuriai susiduria su kanalizacijos tinklų įrengimo galvosūkiais: kokias medžiagas pasirinkti ir kaip įsirengti ilgaamžišką kanalizacijos sistemą. Atsižvelgiant į konkretaus namo išplanavimą, pasirenkama ir kanalizacijos sistemos schema: rekomenduojama iš karto numatyti patalpų, kurioms bus vykdomas vandens tiekimas ir nuvedimas išdėstymą: vonios patalpa, dušai, wc, skalbimo vieta ir kt. Lauko ir vidaus kanalizacija dažniausiai įrengiama, pasitelkiant skirtingo tipo polipropileno vamzdžius. Vidaus kanalizacijos vamzdžiai gaminami 32 - 110 mm diametro, bei sandariai montuojami pastato viduje. Taip pat montuojant vidaus kanalizaciją naudojamos fasoninės dalys, užtikrinančios sistemos vientisumą ir sandarumą.

Vidaus kanalizacijos įrengimas pareikalaus daugiau laiko ir strategijos nei lauko kanalizacijos įrengimas. Sunkiausias darbas – tinkamai apsvarstyti vamzdynų išvedžiojimo schemą, kadangi namo viduje yra vandens maišytuvai, čiaupai, skalbimo mašina, wc ir paprastai jie visi išdėstyti skirtingose namo vietose. Vidaus kanalizacijos vamzdynai išvedami į namo išorę, kur prijungiami prie lauko kanalizacijos sistemos. Jeigu statomas namas yra dviejų ar trijų aukštų – kiekvienas jų turi savo atskirą sistemą, ir visos jos prijungiamos prie vieno vertikalaus stovo. Šis įprastai montuojamas prie pastato sienos, kuri bus arčiausiai septiko ar kanalizacijos šulinio.

Vidaus kanalizacijos vamzdžiai ir fasoninės dalys skirstomos į tris kategorijas: paprastoji, mažatriukšmė ir betriukšmė. Mažatriukšmė kanalizacijos sistema pasižymi gera garso izoliacija, atsparumu agresyvioms nuotekoms, ypač gerai atlaiko spaudimus ir smūgius. Tuo tarpu betriukšmė – gaminama iš polipropileno, sustiprinto mineraliniu pluoštu, atspari chemiškai agresyvioms nuotekoms, ypač karšto vandens poveikiui ir dideliam slėgiui. Paprastai montuojama aplink patalpas, kurios turėtų būti labiausiai apsaugotos nuo didelio garso: miegamieji, svetainės, ligoninių palatos, viešbučių kambariai ir pan.

Vidaus kanalizacijos įrengimo schema bus paprasčiau planuojama, kai visas reikiamas dalis rasite vienoje vietoje. Visų tipų vidaus kanalizacijos vamzdžiai ir jungtys bei vidaus kanalizacijos fasoninės dalys, nesvarbu ko prireiktų irengiant sistemą: aklė, alkūnė, alsuoklis, atbulinis vožtuvas, kaminėlio stogas, vidaus kanalizacijos keturšakis, mova, perėjimas, revizija, trišakis ir kt.

Aktyvūs filtrai