Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

PREKĖ

PREKĖ

SKERSMUO

SKERSMUO

Skersmuo, mm

Skersmuo, mm

Pasvirimo kampas, °

Pasvirimo kampas, °

Vamzdžio standumo klasė

Vamzdžio standumo klasė

Ilgis, m

Ilgis, m

Lauko kanalizacija

Pirmojo namo statybos procese kyla daug klausimų. Vienas labiausiai paplitusių – lauko kanalizacija ir jos įrengimo darbai privačiame name – tai reikalauja specialių žinių. Lauko kanalizacijos įrengimas gali būti vykdomas dviem būdais: jungiantis prie bendrų miesto tinklų arba įsirengiant vietinę kanalizaciją. Be jokios abejonės, lengvesnė išeitis yra jungtis prie bendrų nuotekų tinklų, bet privačių namų savininkai ne visada tokią galimybę turi. Tokiu atveju, būtina pasirūpinti nuotekų valymo įrenginiais. Privaloma gerai apgalvoti buitinių nuotekų tinklą, kurio pagrindinis elementas yra lauko kanalizacijos vamzdis. Svarbu, kad laikui bėgant vamzdžiai nebūtų veikiami žemės svorio ir būtų tinkamai sujungti, protingai pasirinkti šulinius bei gerai apgalvoti nuolydžio galimybes. Efektyviai įrengta sistema padeda lengvai ir patogiai pašalinti susikaupusias nuotekas iš vonių, tualetų, indaplovių ar skalbimo mašinų.

Mūsų asortimente yra lauko kanalizacijos fasoninės dalys, alkūnės, jungtys, skirtos efektyviam lauko kanalizacijos įrengimui. Lauko nuotekų vamzdžiai dažniausiai gaminami iš polipropileno ir PVC, medžiagos, atsparios aplinkos poveikiui, temperatūrai, korozijai ir UV spinduliams. Polipropileno vamzdžiai skirti buitinėms ir lietaus nuotekoms bei pralaidoms, o PVC vamzdžiai – buitinėms nuotekoms ir dažniausiai yra 110 - 400mm diametro diapozone. Renkantis lauko nuotekų vamzdžius iš PVC, būtina atkreipti dėmesį į tarpines – geriausia, kad jos būtų dviejų dalių: gumos ir geltono plastiko. Montuojant tarpines labai svarbu jas sutepti montavimo pasta. Lauko šuliniai paprastai montuojami su drenažo, lietaus arba buitinių nuotekų sistemomis. Privačių namų statybose dažniausiai naudojami 400 mm skersmens šuliniai. Jų pagrindinės dalys yra šulinio pagrindas, skirtas buitinėms nuotekoms, drenažo, lietaus nuotekų sistemoms, taip pat stovas dviguba sienele bei šulinio dangtis. Jį reiktų rinktis pagal tai, kur jis bus sumontuotas: važiuojamoje dalyje ar vejos zonoje, tai gali būti ketaus arba plastiko gaminys. Jeigu sklype kaupiasi lietaus nuotekų vanduo – būtina įsirengti drenažo sistemą. Renkantis drenažo vamzdžius, svarbu žinoti, kokioje dirvoje jie bus montuojami – aplink juos suformuoti 10 -15cm žvyro sluoksnį, o pačios drenažo sistemos turėtų būti kuo paprastesnės. Drenuojamą lietaus nuotekų vandenį galite nuvesti į artimiausią melioracijos griovį, bet norėdami efektyviai jį panaudoti – nukreipti jį į lietaus valdymo sistemą, kuri sukaups perteklinį lietaus vandenį ir infiltruos į gruntą arba sukaups atskiroje talpykloje, iš kurios vėliau galėsite laistyti veją arba augalus šiltnamyje.

Nesvarbu ar procese reikalingas kanalizacijos vamzdis, nuotekų vamzdis, lietaus kanalizacijos vamzdis, pvc vamzdis, drenažo sistemos, pralaidos vamzdžiai, nuotekų valymo įrenginių dalys, stovai bei dangčiai – visas Jums reikalingas priemones rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Aktyvūs filtrai